Działamy w branży od 2001 roku.

Założeniu firmy przyświecała szeroko rozumiana turystyka motocyklowa włącznie z profesjonalnym przygotowywaniem motocykli do wypraw.

Dlatego w ofercie znalazły sie tylko wyselekcjonowane akcesoria od najbardziej renomowanych firm w branży turystyki motocyklowej, jak: BMW, Wunderlich, Africanqueens, NOMADA (motocyklowe kufry wyprawowe)HPN i HOLAN (to my: producent stelaży pod kufry, gmoli itd.)

 

W latach 2001-2008 byliśmy producentem części dla firmy Touratech (gmole do BMW 1100, 1150GS i 1150Adv oraz stalowych osłon reflektorów do wszystkich modeli motocykli)

W sierpniu 2008r zaczeliśmy tworzyć własne projekty: gmole do motocykli z rodziny podróżnych enduro oraz stelaże pod kufry z systemami PRO z wcieciem na wydech.

Rok 2010 stał się rokiem przełomowym w naszej firmie, rozpoczeliśmy produkcje kufrów NOMADA wg własnego projektu będącego wynikiem rozmów z wytrawnymi podróżnikami i ich oczekiwaniach w stosunku do profesjonalnych kufrów, ktore sprawdzą się podczas ekstremalnych wypraw. Dlatego nasze kufry posiadają m.in.: dno wchodzące w korpus co daje podwójną warstwę blachy, dzięki czemu w tym miejscu można zamontować dodatkowe uchwyty do podwieszania bagażu co obniża środek ciężkości i ułatwia manewrowanie motocyklem. Kufry posiadają podwójne uszczelnienie zarówno na dnie kufra jak i pod pokrywą co czyni je w 100% wodoszczelnymi. Kolejną ważną rzeczą była dla nas dbałość o szczegóły co przełożyło się na jakość detali użytych przy produkcji kufra, nie chcieliśmy być producentem tanich, tylko bardzo dobrych jakościowo kufrów.

 

W roku 2011 wypusciliśmy na rynek kufry Nomada PRO, które w krótkim czasie okazały się hitem sprzedaży. Dzisiaj są już marką rozpoznawaną na świecie.

 

Większość produktów w naszej ofercie projektujemy sami. Mamy własny dział konstrukcyjny; używając najnowszego programu graficzno-projektowego 3D firmy Dassault Systèmes SolidWorks.

 

Krótko mówiąc jesteśmy po to aby dać Wam jak najwięcej radości z podróżowania motocyklem. Odwiedzajcie naszą stronę, którą wzbogacamy z każdym tygodniem i piszcie do nas, abyśmy mogli wyjść Waszym oczekiwaniom naprzeciw.

Szerokiej drogi,

życzy zespół HOLAN

Sklep korzysta z plików cookie. Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności.